Günün ojesi – 2

image

Bugün uzun zamandır boşluk yaratıp çıkmayı planladığım kozmetik alışverişinin oje kısmını tamamlamış bulunuyorum. Böylece yeni yeni postlar için bir sürü cici edinmiş oldum. Elime geleni kaptığım bir sırada ayrı bir standda Sally Hansen’ler duruyordu.

Daha önce hiç almadığım, kullanmadığım bir marka Sally Hansen. Nitekim Türkiye piyasasına da yeni girdiğini tahmin ediyorum mantar gibi çoğalan standlarından. Ojenin üzerinde vurgulanan Amerikan üretimi biraz riskli bir konuydu benim için çünkü daha önce kullandığım tüm tırnak bakım ürünleri ya Fransa ya da Italya menşeiliydi.

Kendisinden biraz çekinerek de olsa zaten elimde bitmek üzere olan bu mint green rengi seçtim, eve kadar da biraz zor dayandım. Sanırım hem fiyatından, hem de itibarından beklenmeyen bir şekilde pozitif fikirlere sahip oldum. Sürümü inanılmaz kolay, rengi çok tutarlı ve kıvamı da sürüşü zorlaştırmayacak kadar sıvı. Tek bir handikapı var o da şişenin şekli sebebiyle oldukça uzun olan fırça. Oraya damladı, burdan akıyor tedirginliği çok korkunç.

Bu cici şeye 13 tl karşılığında sahip olabiliyorsunuz. Renk seçenekleri şu anda çok zengin olmasa da tatlı ve ilginç tonlara ulaşmak mümkün.

Resimdeki Renk: Sally Hansen Xtreme Wear No:340

Advertisements
1 comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: