Review: L’oréal 3 Etkili Makyaj Temizleme Suyu / 3 in 1 Purifying Micellar Solution

IMAG0564_20130723150223513

Günaaydın! Bugün ilk kez denediğim bir ürünü tanıtayım dedim; L’oréal 3 Etkili Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu. Dikkatimi çekmesinin sebebi Göz hassasiyeti uygunluğu ve hipoalerjenik olmasıydı. İyi ki almışım! Eğer beni gibi yaz günü makyajını minimumda tutan insanlardansanız Bioderma etkisi görebileceğiniz bir ürün var karşınızda.

Yazları fondöten, pudra kullanmayan, BB kremi bile sadece geceleri kullanan biri olarak yüzüme yaz günleri sadece güneş koruyucu ve çok az miktarda allık sürüyorum. Haliyle makyaj temizleyicisi konusunda ağır yapılara ihtiyaç duymuyorum. Bu ürün de tam da o ayarda. Kokusuz, su gibi ve inanılmaz bir etkisi var. Normalde sıradan makyaj temizleyicileri ile yüzümü temizleyip ardından toniklediğimde en az makyaj temizleyicisinin çıkardığı kadar makyajla karşılaşırdım ancak bu ürünle öyle bir şey hiç olmadı. Bol alkol içeren tonik, bembeyaz pamukla elimde kaldı. Yağlanmaya ve tahrişe de sebep olmadı.

Tüm bunlara ek olarak gözleri yakmaması da cabası!  Göz makyajımı da bu ürünle temizlememe rağmen en ufak bir yanma yapmadı. Ancak bu noktada belirtmeliyim ki, fazlaca hassas gözlere sahip değilimdir. Belki daha alerjiye meyilli gözlerde negatif etki yaratabilir. Yine de tam bir yaz temizleyicisi! Benden tam not 🙂

223cd93c-5fa3-49d5-922b-a15a00c10438

         İçindekiler de burada!  /   Here’s the ingredients!

Good morning all! Today i reviwed a product that i’ve never used before; L’oréal Skin Perfection 3 in 1 Purifying Miccelar Solution. It’s hypoallergenic and suitable for sensitive skins & eyes. I don’t use a foundation and powder in these heats. (But I can not abondon a little brush) If you don’t use so much make up in summer time, like me :), i believe that this product will be enough for you. It’s not successful as much as Bioderma, but i love, it doesn’t irritate my skin, my eyes. In addition to this, my eyes are not so sensitive. So it may effect negatively on more critical eyes!

It  made my skin very soft. I’m glad it’s already in my new skin routine!

Ps: Bloglovin’e yeni dahil olmuş bulunmaktayım, Bloglovin’den de takip etmeyi unutmayın! Sağınızda bulunan o güzel Eiffel butonu ile kolayca takip etmeniz mümkün. Ayrıca yazının altına da bir link bırakmayı ihmal etmedim 🙂 / Don’t forget to follow me on Bloglovin! There’s a lovely widget in your right side!  Also I put a link at the end of the post 🙂

Twitter: @burninsupernova

Instagram: burninsupernova

Mail: dilsahdeniz@yahoo.com

Follow my blog with Bloglovin

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: