İnceleme: Diadermine Nemlendirici Bakım Kremi / Review: Diadermine Hidrante Nutritiva Moisturizer

IMAG0756Merhaba! Bugün uzun zamandır en rahat kullanımdığım yüz nemlendiricisi ile devam etmek istedim.  Bu da Diadermine‘e ait Koruma Etkili Nemlendirici Bakım Kremi. Öncelikle vaadleri, daha sonra kendi yorumlarımla devam edeyim:

Hello again! Today I’m going to review my favorite face moisturizer for a long time. I don’t know how it’s called in English but in Spanish it’s called “Hidratante Nutritiva Crema de Dia” Firstly I will talk about its promises, then my comments!

Öncelikle ürün 50 ml’lik cam bir kavanoz ile satılıyor. Kendisi Vitamin E, Provitamin B5 ve UVA/UVB filtreleri içeriyor. Benim kullandığım ürün kuru ve hassas ciltler için olsa da tüm cilt tiplerine uygun olacağı söyleniyor.

Primarily, the product is sold with 50 ml glass jam. It includes Vitamin E, Provitamin B5 and UVA/UVB filters. My product is for dry&sensitive skins but it promises it will suit with all skin types.

IMAG0757Krem cildin üst katmanını yoğun bir şekilde besleyeceğini ve koruyacağını vaad ediyor. Buna ek olarak cildi koyuyor ve daha pürüzsüz hale getiriyormuş. Nemlendirme görevini nem oranını arttırarak, beslenme görevini E vitamini ve Provitamin B5 ile, koruma görevini ise UVA/UVB filtreleri sayesinde karşılıyor imiş.

It pledges moisturizing the top layer of the skin and protection. In addition it makes skin more sleek. 

IMAG0758Gelelim benim yorumlarıma; nemlendirici aslında benim için oldukça sıkıntılı bir ürün. Çünkü her ne kadar kuru ve kısmen daha az hassas bir cildim olsa da nemlendiriciler benim yüzümde sürekli yağ bezelerine yol açıyor. Sivilce gibi ortaya çıkan bu sorun daha sonra ürünü kesmemle beraber kendi kendine düzeliyor. Özellikle Nivea ürünleri bende inanılmaz bir yağlanmaya sebep oluyor.

On the other hand, moisturizer is a problematic product. Because moisturizers always cause wens on my skin. It shows up like acnes and it gets better with disusing the mositurizer. Especially Nivea makes my skin too oily.

Bu ürün resimlerden anlayabileceğiniz kadarıyla oldukça yoğun bir yapıya sahip. Kapağı açar açmaz “Yine belamı buldum” diye düşündüm ancak bu koyu yapı bende bir tane bile yağ bezesine sebep olmadı. Diğer kullandığım nemlendiriciler daha ziyade vücut losyonu kıvamındayken bu ürün çok daha yoğun.

As you can see, this cream has very intensive nature. But this nature did not make any wen on my face. Other moisturizers are like body lotions, more liquid but this one is almost solid.

IMAG0759Kısmen dağıtılmış hali de bu şekilde görünmekte. Bence vaadlerini çok yüksek düzeyde olmasa da yerine getiriyor. Bütün gün yüzünüzün nemli olduğunu hissedebiliyorsunuz öncelikle. Daha sonrasında ise bu yoğun yapısı makyajdan önce güzel bir baz oluyor. Artık günlük makyajlarımda baz kullanmama gerek kalmıyor çünkü oldukça yoğun ve üzerindeki ürünü tutan bir krem bu. İnanılmaz güzel bir kokusu var. Her şeyden önemlisi gerçekten kuru bir cilde sahipseniz o yoğun yapı sizi tatmin edebiliyor.

I know, it’s not a perfect cream but at least keeps its promises. You can feel the moisture all day. It’s also a good base for your make up. Because it keeps the product on it like foundation or powder. It has a pretty smell. The most important part, if you have very dry oil like me, it’s nature satisfy you. 

Sizin yüz nemlendiricileriniz hangisi, lütfen yorum olarak bırakmayı unutmayın! Bir de takip etmeyi tabii 🙂 Öpüyorum!!

What’s is your daily face cream, plase leave a comment! And don’t forget to follor me 🙂 Kisses!

__

Twitter: @burninsupernova

Instagram: burninsupernova

Mail: dilsahdeniz@yahoo.com

Follow on Bloglovin

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: