Geri geliş post’u!

Merhaba, okul başladıktan sonra ve bazı kötü zamanlar geçirdikten sonra bloga geri döneyim dedim. 0’dan başlamak hem çok zor, hem çok emek verdim bu bebeğe. Ancak dönerken biraz farklı döndüm elbette, kısaca hemen onlardan bahsedip kaçacağım.

İlk olarak buranın artık sadece bir makyaj blogu olmasını istemediğimi fark ettim, o yüzden bundan sonra ne var ne yok yazacağım sanırım. Sevdiğim, sevmediğim, gezdiğim, gördüğüm. Biraz daha genişletelim istiyorum alanı, bunun en büyük sebebi ise denemek için sürekli aldığım ürünleri bitirmeme tabii ki imkan yok, durum böyle olunca da birikiyor. Bu anlamsız bir savurganlığa neden oluyor bence ki “tüketmeme” hareketini destekleyen biri olarak kozmetik masraflarımı biraz kısmam gerektiğine karar verdim. Yoksa o fondötenler, allıklar dağ oldu arkadaş! Nasıl bitecekler 🙂

İkinci güzel haberim ise vitringez‘in açılmış olması. Yine bakım, makyaj üzerine yazılarım olacak orada da, burası ile çok paralel olacağını düşünmesem de, siz oradan da izlemeyi bırakmayın bence! İlk yazım tam olarak “burada“, ayrıca yazar profilini de “buradan” görebilmeniz mümkün olacak. Böylece bu blogun üzerinden biraz olsun aldığım kozmetik yükü için mükemmel bir platform olmuş olacak. Tabii sadece benim için değil, moda ile ilgili aradığınız her ürünü kendisinde bulabilmeniz mümkün!

Geldik üçe; az çok twitter ve instagram hesaplarıma aşina olduğunuzu düşünüyorum 🙂 ancak hiç bahsetmediğim bir blog daha var ki onunla ilgili de her gün günaydın şarkısı paylaşmak niyetindeyim. Pastırma Yazı Şarkıları‘na da arada bir uğramayı ihmal etmeyin derim 🙂

Bir de son olarak biricik kankam blogger olmuş benim, hem de çok güzel yazılar yazmaya başlamış. Gülce İle‘ye de bir göz atmanızı tavsiye ederim ben şimdiden! 

 

Çok kısa zamanda görüşmek üzere, öpüyorum! :*

 

Twitter: burninsupernova

Instagram: burninsupernova

Mail: dilsahdeniz@yahoo.com

Advertisements
2 comments
  1. gulce said:

    Teşekkür ederim bebişim 🙂 Yazılarını takip ediyorum 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: